Denna ljusa nyproduktion ligger på tredje våningen i ERANDI 2 och erbjuder en boyta på 85,52 m². Med söderläge och smart planlösning är den ett perfekt val i den populära och välanslutna stadsdelen La Florida i Alicante.
Bostaden har två sovrum med inbyggda garderober, två badrum, vardagsrum med öppen planlösning och en privat terrass på 7,05 m² –... perfekt för att njuta av solen hela dagen.
Utmärkta materialval, förinstallerad luftkonditionering och tillgång till en imponerande gemensam pool på taket. Parkeringsplatser och förråd finns som tillval.
Bara några minuter från Puerta de Alicante shoppingcenter, 10–15 minuter till centrum med kollektivtrafik, endast 2 km till stranden och 12 km till flygplatsen – en utmärkt bostad eller investering.